Reliģijas un egregori.

Reliģijas un egregori.

Cilvēki vienmēr jauc egregorus ar Dievu jeb Radītāju un tad brīnās, kapēc piesaiste pie reliģijas vai jelkādas citas filosofijas vieniem kaut ko dod, bet otriem tieši otrādi – atņem.

Tapēc, ka tie, kas atspērušies sludina šos egregorus par ‘dievu’ ir to instrumenti un saņem resursus par to – tie, kas to pielūdz, savu enerģiju atdod paši. Šī ir duālā pasaule un tā barojas tumšie spēki.

Līdz Tēvam Radītājam nekad neaizsniegties caur egregoriem, tas ir smags, ilgs un pacietīgs sevis kārtošanas ceļš, ko tikai retais spēj iziet, jo tas nozīmē sasniegt attiecīgu frekvenci un vibrācijas ar vārdiem, domām un darbiem, ar iekšējo tīrību, aktivitātēm, pārtiku galu galā, kurā nedrīkst būt nekādi līķi utt- nevis akli ticēt, ar ko nodarbojas miljardi reliģisko sektu iemītnieku- bet to sludinātā elle ir nevis kaut kāda ugunsjūra, bet tieši šis atdalītības no Radītāja stāvoklis. Pie tam, vienu cilvēku daļu šis stāvoklis ļoti apmierina, tapēc ka viņiem nekad šī saikne nav bijusi un tie pārstāv citu hierarhiju, kura posta, iznīcina un kontrolē caur vardarbību šo planētu.

Tā kā, viss ir daudzkārt sarežģītāk un daudzdimensionālāk, nekā primitīvās mācības, ar ko zombē pasauli. Ja cilvēks, kuram egregors visu nozog un viņš jūtas slikti, depresīvu un slimo, taču vēl nespēj saprast, ka pielūgsme vajadzīga kā enerģija tam, kam pašam tās nav un to vēl sauc par ‘dievu’ – nu tad nekas viņam nevar palīdzēt un nekas vairāk kā baterija viņš tam nebūs.

Un problēma ir tā, ka šāds cilvēks meklē ‘pestīšanu’ pie labi barota egregora pārstāvja, kuram šis ‘dievs’ ir piešķīris labu dzīvi, scenāriju un resursu uz tā paša nelaimīgā cilvēka rēķina, kurš tur visu ir pazaudējis. Paradoksāli, vai ne? Bet tāda ir šī ilūziju pasaule. Pie tam, vairāk vai mazāk piesaiste pie kristīgā egregora jau ir katram, kas izgājis melnās maģijas rituālu jeb kristīšanu vēl zīdainim esot- Latvija taču esot ‘kristīgo vērtību’ zeme jebšu Melnā bruņinieka pakļauta, patiesiem vārdiem runājot.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s