Zinātnes tumšā puse.

Kad es sāku izmeklēt tās šausmas, kas cilvēcei nodarītas pēdējā gadsimta laikā, šokējoši bija redzēt, ka liela to daļa ir tikusi veikta zinātnes vārdā. Dusts un citas ķimikālijas – zinātne. Ģenētiskais piesārņojums – zinātne. Eigēnika jeb rasu inženierija – zinātne. Atomieroči – zinātne. Zinātnes progresam bija jāizved cilvēki no tumsonības un māņticības ēras, bet daudzos veidos tas ir faktiski nolēmis cilvēci jaunam ciešanu un nāves laikmetam. Un pēdējā gadsimta laikā to ir pilnīgi pārņēmušas savā varā ļaunprātīgas korporācijas ar nulles ētiku, nulles līdzjūtību un raizēm par jebko citu, izņemot peļņas ciparus katra grafiskā finansu ceturkšņa beigās.

Šīs korporācijas ar savu zinātni ir ievedušas cilvēci laikmetā, kad pati cilvēces eksistence ir uz totālas iznīcības robežas.


Piemēram, biotehniskā inženierija mums ir devusi globālu ģenētisko piesārņojumu ģenētiski modificētu graudaugu formā, no kurām neviens nav pienācīgi testēts pirms to palaišanas dabiskajā ekosistēmā. Zinātne mums ir devusi nāvējošas medicīniskās tabletes, kas izraisa šausminošus blakusefektus, vakcīnas, kas tīšām piepildītas ar dzīvsudrabu, līdz pat robotiem- iznīcinātājiem.


Zinātne ir pakļāvusi briesmām Zemes ekosistēmu nākotni, tā ir devusi varu koruptīvām valdībām izveidot zinātniskās diktatūras, kur zinātne un tehnoloģijas tiek pielietotas varas centralizēšanai un brīvības apspiešanai, nevis kalpošanai sabiedrībai. Piemēram, Monsanto “zinātniskā” doktrīna jau ilgu laiku ir bijusi pakļaut un kontrolēt visas agrikultūrā izmantojamās sēklas, kriminalizēt fermeru centienus saglabāt savus graudaugus sēklai, tādā veidā ekonomiski paverdzinot zemniekus nebeidzamā atkarības ritenī no monopolistiskām, ģenētiski modifcētām sēklām, ka pieejamas tikai no pašiem Monsanto.

Tas ir viens no neskaitāmiem piemēriem, kad tā sauktā zinātne ir lietota, lai sadragātu cilvēku brīvību un cilvēktiesības. Daudzi piekritīs, ka iespēja saglabāt daļu sēklas nākošai sējai ir fundamentāla cilvēka pamatbrīvība.


Atcerieties, šie zinātniskie nāves un neprāta pielūdzēji ir tie paši cilvēki, kas vada mūsu sabiedrību daudzos veidos, stāstot mums, ka nepieciešams vairāk vakcinēties, lietot vairāk medikamentu, fluorizēt dzeramo ūdeni ar nāvējošiem ķimikātiem, sagraut ķermeņus ar mammogrāfijām un ražot enerģiju ar atomelektrostaciju palīdzību. Šie tā saucamie zinātnieki mēģina kontrolēt sabiedrību visos līmeņos, bet viņi nekad neatzīs, ka ir neprāta mošķi, kas apzināti izplata naidu pret jebkādu ideju par Radītāju, brīvo gribu, vai pat prāta eksistenci.

Tāpēc apzīmējums “nojūdzies zinātnieks” skan patiesi jebkuram, kas saprot notiekošo- zinātnes spīdekļi, kam trūkst izpratnes par realitāti ir drauds mums visiem. Zinātne, kas pielietota bez uzmanības, cieņas pret dzīvību, bez ētikas normu ievērošanas, ir problēma visai cilvēcei.


Praktiski viss, ko zinātne ir apsolījusi cilvēcei, ir izrādījies izgāzšanās. Caur farmakologiju tika apsolīta veselības un dzīvotspējas uzlabošanās, tā vietā mēs saņēmām hroniskas slimības un infekcijas. Caur ģenētiski modificētiem augiem tika apsolīta brīnišķīga pārpilnības ēra, kas izskaudīs badu pasaulē, lielāka ražība, noturība pret kaitēkļiem. Tā vietā mēs saņēmām ražības samazinājumu, supernezāles, kas imūnas pret jebkādām ķimikālijām, strauju vēža izplatību dzīvnieku vidū, kas šos augus ēduši un globālu piesārņojumu. Zinātne apsolīja tīru nebeidzamu atomenerģiju, bet tā vietā mums ir nebeidzami avāriju un radioaktīvo noplūžu draudi, kas spēj saindēt apkārtni uz tūkstošiem gadu.

Zinātne apsolīja apgaismības ēru ar televīziju, tā vietā mums ir masu mediji, kas zombē un kontrolē apziņas, jo to īpašnieki ir miljardieri, kuri nosaka to, ko drīkst redzēt cilvēki, bet ko nē.

Zinātne apsolīja infekciju slimību izskaušanu, radot antibiotikas, tā vietā mums ir daudz jaudīgāki vīrusi, kas imūni pret tām.

Praktiski visur, kur zinātne ir apsolījusi dzīves uzlabošanos, ir panākts tieši pretējais efekts. Pat tranzistora izgudrošana ir bruģējusi ceļu nevis globālai apgaismībai, bet globālam fenomenam, kas pazīstams kā sociālie tīkli, kur pasaules dumjākie interneta lietotāji cenšas viens otru pārsteigt ar to, cik neinformēti un stilīgi tie ir.

Vai zinātne ir izdarījusi ko labu cilvēcei? Protams. Ir daudzi veiksmes stāsti, bet praktiski visi tie ir neatkarīga darba rezultāts, ko paveikuši ārpus korporatīvām sistēmām strādājoši indivīdi, kas fokusēti uz cilvēces labklājību, nevis kompānijas peļņu. Labākie izgudrojumi ir tikuši apspiesti, piemēram, Teslas veikums ir neganti slēpts un apspiests vesela gadsimta garumā.

Līdzīgi, arī mūsdienu pionieri vēža ārstēšanā tiek apspiesti no valsts medicīnas paneļa puses.
Visur pasaulē patiesā zinātne tiek apspiesta un bieži pat iznīcināta, kamēr velnišķīgā korporatīvā zinātne plaukst un zeļ.

GlaxoSmithKline korporācija, piemēram, uztur 44 tūkstošus ārstu savā piekukuļoto personu sarakstā. Tie ir cilvēki, kas sevi sauc par zinātniekiem, bet patiesībā ir medicīniskās prostitūtas, kas kalpo korporatīvajai doktrīnai. Līdzīgi, daudzas kompānijas ir pieķertas viltojam medicīniskos izrakstus.

Vakcīnu industrija vispār neiesaista zinātni un vienkārši paziņo jebko, ko tā vēlas, lai cilvēki tic. Vakcīnas aptur infekcijas! Vakcīnas ir drošas! Vakcinēt nepieciešams arī grūtnieces! Merkūrijs vakcīnās padara tās efektīvākas –un tā līdz pilnīgam absurdam. Pat kosmologijas izpētē zinātnieki uzvedas kā mazi bērni, kliedzot, ka lielais sprādziens notika pats no sevis tāpēc vien, ka tā tas…varēja notikt. Spontānās Visuma rašanās ideja, bez jelkādas jēgas dod jums norādi uz to, cik dumji iluziori šie cilvēki patiesībā ir. Padomājiet par to – viņi netic, ka māte spēj telepātiski sajust savu bērnu, bet viņi tic, ka Visums spēj pats sevi radīt bez jelkādas jēgas un iemesla!

Izziņai, es esmu zinātniskās izziņas un metodes atbalstītājs, naturālā selekcija, teorija, ko pirmais izstrādāja Darvins, ir ļoti reāla un tā šobrīd notiek ikvienā pagalmā, kur tā ietekmē nezāles un kukaiņus. Tomēr tas, ko šī teorija nespēj izskaidrot, ir sugu izcelsme. Tas ir jo sevišķi ironiski, ka Darvina slavenākajā darbā ar šādu nosaukumu nekas nav teikts par to, kā sākās dzīvība, kā sākās visums vai kā planēta tika apaugļota ar pirmo DNS.
Mūsdienu zinātnes triku maisā nav nekā, kas kaut nedaudz pietuvotos šiem izcelsmes avotiem, kas paskaidro, kā daļiņas spēj ceļot ātrāk par gaismu, vai pat izskaidrojuma tam, kā īsti strādā jūsu ledusskapja magnēts.


Ja modernā zinātne nebūtu tik ignoranta, to varētu pieņemt, bet šie bērnišķīgie, nepiekāpīgie zinātnieki uzstāj, ka mums jainjicē sevi ar viņu ķīmiju, jāļauj skanēt savi ķermeņi ar viņu radioaktīvām iekārtām un jāēd viņu modificētā pārtika, kas ir “labāka nekā dieva”.
Un tāpēc šī zinātne, kas izgājusi ārpus kontroles, ir jāaptur. Tā apdraud mūs kā rasi, un ja zinātne tiešām apgalvo, ka tā palīdz cilvēcei dzīvot labāk, tai tas jādara ar ētiku un pazemību pret Dabu un dzīvību, nevis iznīcinot to.

Savos pamatos, zinātnei jābūt kā instrumentam zināšanu ieguvei par Visumu ar atkārtojamiem, neatkarīgiem eksperimentiem un novērojumiem. Šajā nozīmē, zinātne ir nozīmīgs līdzeklis, diemžēl veids, kā tā tiek praktizēta šobrīd, tā ir kopija reliģijai. Piemēram, pajautājiet zinātniekam, kāpēc ir tik daudz bērnu, kas izkropļoti un nogalināti vakcīnu blakusefektu dēļ, jūsu jautājums tūlīt tiks noraidīts kā muļķīgs un neakceptējams. Tā vietā, lai akurāti izanalizētu datus, šie zinātnieki automātiski noraida visus pierādījumus, kas apgāž viņu dogmu – vai tā ir zinātne? Tā ir tīrākā reliģija.

Vakcīnas ir tikai dogmatiskās zinātnes sākums, daudz dziļāka ir dogma par mūsu pasaules materiālismu. Šajos uzskatos neeksistē apziņa, brīvā griba un pat dvēsele. Viss, kas eksistē, sastāv no mazām daliņām, viņi apgalvo, un tāpēc mums jāšķaida šīs daļiņas vienu pret otru super kolaideros, lai noskaidrotu, no kā tās sastāv. Tas ir absurds uzskats, jo nekādu daļiņu nemaz nav, ir tikai enerģija, kas izpaužas caur iespējamības viļņiem. Slavenais zinātnieks Stīvens Hokings ir galējais pesimists, ticot mirušam visumam, kur nav apziņas brīvās gribas, prāta un Radītāja.

Viņa uzskatos mēs visi esam bioloģiski roboti, kas pārtrauks savu eksistenci nomirstot. Lai cik pesimistisks un absurds šis viedoklis būtu, pie tā pieturas praktiski visi masu zinātnieki. Tas pats fatālistiskais pesimisms, dzīvās Dabas eksistence bez apziņas arī kalpo par attaisnojumu šīs Dabas iznīcināšanai uz mūsu planētas, jo “nekas jau tāpat nav īsti dzīvs” Un ja tā, tad nav jābrīnās, ka planēta kā dzīva būtne sāk reaģēt ar sitihiju anomālijām un pēdējā laika tiešiem uguns enerģijas trāpījumiem kvartālos, kur koki paliek neskarti, bet izdeg mājas, veikali un izkūst mašīnu stikli.

Tulkojums no ārvalstu materiāliem.
A.V

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s